ZWROT GOTÓWKI!

KUP I ZAOSZCZĘDŹ DO 1600 złSPRAWDŹ

PLOTERY OBJĘTE PROMOCJĄ „ZWROT GOTÓWKI”

Zeus3 16" jest kompletnym systemem nawigacji z chartploterem dla morskich statków wycieczkowych i uczestników regat. Ultrajasne, z szerokimi kątami widzenia wyświetlacze SolarMax HD IPS łączą technikę sterowania z odpornego na warunki pogodowe ekranu dotykowego z obrotowym pokrętłem i klawiaturą.

Łatwe pozyskanie specjalizowanych, sprawdzonych w regatach funkcji żeglarskich, takich jak SailSteer, Laylines i RacePanel. Połącz się z usługami online i urządzeniami mobilnymi używając Wi-Fi i integruj się bezproblemowo z szerokim asortymentem przyrządów i akcesoriów, dla większego bezpieczeństwa, osiągów i radości na wodzie.

Cena: 30 437 zł Zwrot: 1 600 zł

Specyfikacja techniczna

Zeus3 16

Zeus3 12" jest kompletnym systemem nawigacji z chartploterem dla morskich statków wycieczkowych i uczestników regat. Ultrajasne, z szerokimi kątami widzenia wyświetlacze SolarMax HD IPS łączą technikę sterowania z odpornego na warunki pogodowe ekranu dotykowego z obrotowym pokrętłem i klawiaturą.

Łatwe pozyskanie specjalizowanych, sprawdzonych w regatach funkcji żeglarskich, takich jak SailSteer, Laylines i RacePanel. Połącz się z usługami online i urządzeniami mobilnymi używając Wi-Fi i integruj się bezproblemowo z szerokim asortymentem przyrządów i akcesoriów, dla większego bezpieczeństwa, osiągów i radości na wodzie.

Cena: 19 367 zł Zwrot: 1 200 zł

Specyfikacja techniczna

Zeus3 12

Zeus3 9" Zaprojektowany wyłącznie do żeglowania, Zeus3 zawiera funkcje RacePanel ze zintegrowanym skalowanym widokiem StartLine. Ponadto nagradzane funkcje SailSteer, SailingTime i Layline.

Nowy zaawansowany, dotykowy ekran zapewnia niezawodne operacje w wielu różnych warunkach, nawet w czasie ulewy. W pełni funkcjonalna klawiatura zapewnia drugą opcję sterowania, dzięki czemu możesz mieć kontrolę w każdych warunkach.

Cena: 12 725 zł Zwrot: 800 zł

Specyfikacja techniczna

Zeus3 9

Zeus3 7" - od modelu 7” do całkowicie nowego wyświetlacza 16”, ekran SolarMax HD IPS firmy B&G zapewnia ultraostry obraz, z ogromnymi kątami widzenia i zadziwiającą prezentacją map. Najwyraźniejszy widok danych nawigacji i żeglowania.

Cena: 8 297 zł Zwrot: 600 zł

Specyfikacja techniczna

Zeus3 7

ZASADY PROMOCJI „ZWROT GOTÓWKI”


1 Niniejsza oferta zwrotu gotówki jest dostępna tylko dla klientów, którzy zakupią produkt objęty promocją „ZWROT GOTÓWKI” (eng. CASHBACK) od oficjalnego dilera/ sprzedawcy detalicznego w Europie oraz na terenie Bliskiego Wschodu i Afryki. Zakupy dokonane w Amerykach lub obszarach Azji i Pacyfiku nie uprawniają do tej oferty zwrotu gotówki, nawet jeżeli użytkownik końcowy jest rezydentem Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki.

2 Kampania trwa od 1 września do 31 października 2017 roku wnioski muszą być złożone nie wcześniej niż 14 dni od daty zakupu.

3 Zwrot gotówki jest możliwy tylko przy zakupie nowych produktów objętych promocją „ZWROT GOTÓWKI” Produkty używane, naprawiane lub regenerowane, albo produkty zakupione poprzez aukcje online nie uprawniają do takiego zwrotu gotówki.

4 Zwrot gotówki jest dostępny tylko dla produktów objętych promocją, które tworzą część oferty i nie można domagać się zwrotu gotówki w stosunku do indywidualnych produktów tworzących część zestawu lub kompletu ani do montowanych standardowo w nowo zakupionych łodziach.

5 Oferta jest ograniczona do maksymalnie dwóch zgłoszeń na osobę i nie może być łączona z żadnymi innymi ofertami zwrotu gotówki.

6 Niekompletne, nieczytelne lub poprawiane zgłoszenia będą uznane za nieważne. Firma Navico nie ponosi odpowiedzialności z zgłoszenia niekompletne lub ich utratę, uszkodzenie lub opóźnienie przez pocztę.

7 Użytkownik potwierdza, że jego uczestnictwo w niniejszej ofercie nie nakłada na Navico odpowiedzialności innej niż zwrot gotówki zakwalifikowanym klientom. W szczególności, firma Navico nie jest odpowiedzialna z żadne wynikłe szkody.

8 Warunkiem zakwalifikowania się do oferty zwrotu gotówki jest dostarczenie dowódu zakupu, np.: paragonu lub faktury, które muszą zawierać datę zakupu, nazwę zakupionego produktu oraz dane dilera/ sprzedawcy.

9 Zgłoszenia produktów złożone online zostaną rozpatrzone w ciągu 4 tygodni od daty ich zatwierdzenia, zgłoszenia złożone drogą pocztową w ciągu 6 tygodni.

10 Uczestnicy poprzez zgłoszenie produktu do promocji „ZWROT GOTÓWKI” potwierdzają, że zapoznali się z warunkami promocji zawartymi w niniejszym dokumencie oraz w pełni je akceptują.

11 Organizator promocji „ZWROT GOTÓWKI” (ang. „CASHBACK”) Firma Navico UK Ltd oświadcza, że Państwa dane osobiste będą zbierane w celu przetworzenia zgłoszeń i zwrotu gotówki.

12 Oferta promocji „ZWROT GOTÓWKI” nie obejmuje budowniczych łodzi, dilerów, dystrybutorów, firm czarterowych ani personelu Navico.

13 Firma Navico zastrzega sobie prawo do odrzucenia i niezakwalifikowania każdego zgłoszenia, które nie spełnia warunków promocji „ZWROT GOTÓWKI” zawartych w ninieiszym dokumencie.

14 Wszystkie zgłoszenia muszą być dokonane przez klientów indywidualnych osobiście. Zgłoszenia produktów do promocji nie mogą być dokonane przez agentów lub strony trzecie.

15 Firma Navico zastrzega sobie prawo wycofania oferty w dowolnym czasie.

FORMULARZ REJESTRACYJNY W PROMOCJI „ZWROT GOTÓWKI”

Rejestracja

Kontakt

ORGANIZATOR AKCJI „ZWROT GOTÓWKI” jest NAVICO UK Ltd

Zapisz się do newslettera:
Parker Poland Sp. z o. o.

Cząstków Polski 171, 05-152 Czosnów
email: parker@parker.com.pl
Tel: +48 22 785 11 11
fax: +48 22 785 09 99
www.parker.com.pl